• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #1487

Сите (6) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3) Хаха Хаха (2) Љубов Љубов (1)

  1. Љубов

   Nikola100

   Gaining Experience 33 Од Skopje
   • Мислења
    407
   • Реакции
    263
   • Поени од трофеи
    155
  2. Ми се допаѓа

   StalkeR

   Unbeatable
   • Мислења
    4,465
   • Реакции
    4,650
   • Поени од трофеи
    1,817
  3. Хаха

   igor_igor

   Unstoppable Од Скопје
   • Мислења
    2,139
   • Реакции
    3,350
   • Поени од трофеи
    1,717
  4. Хаха

   TATA_MATA

   Unstoppable
   • Мислења
    1,970
   • Реакции
    2,534
   • Поени од трофеи
    1,492
  5. Ми се допаѓа

   Banjifiko

   Unbeatable 49 Од Skopje
   • Мислења
    3,307
   • Реакции
    4,539
   • Поени од трофеи
    1,812
  6. Ми се допаѓа

   dekomote

   Unstoppable 37 Од Скопје
   • Мислења
    1,328
   • Реакции
    3,018
   • Поени од трофеи
    1,355
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно