• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #870

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4)

  1. Ми се допаѓа

   fuzzjaw

   Unstoppable
   • Мислења
    1,714
   • Реакции
    2,988
   • Поени од трофеи
    1,507
  2. Ми се допаѓа

   [email protected]

   Gaining Experience 38
   • Мислења
    568
   • Реакции
    454
   • Поени од трофеи
    255
  3. Ми се допаѓа

   mkextremer

   Practice makes perfect
   • Мислења
    1,208
   • Реакции
    1,061
   • Поени од трофеи
    355
  4. Ми се допаѓа

   TexasUS

   Gaining Experience
   • Мислења
    408
   • Реакции
    296
   • Поени од трофеи
    155
 • Вчитување…
На врв Дно