• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #837

Сите (7) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (6) Уау Уау (1)

  1. Ми се допаѓа

   dipetar

   Gaining Experience
   • Мислења
    360
   • Реакции
    138
   • Поени од трофеи
    115
  2. Ми се допаѓа

   Grimriper

   Gaining Experience Од Stip
   • Мислења
    72
   • Реакции
    207
   • Поени од трофеи
    170
  3. Ми се допаѓа

   stefan_off

   Gaining Experience Од Радовиш
   • Мислења
    478
   • Реакции
    401
   • Поени од трофеи
    315
  4. Ми се допаѓа

   Astraion

   Unstoppable Од Струмица
   • Мислења
    1,838
   • Реакции
    2,745
   • Поени од трофеи
    1,492
  5. Ми се допаѓа

   TexasUS

   Gaining Experience
   • Мислења
    408
   • Реакции
    297
   • Поени од трофеи
    155
  6. Ми се допаѓа

   MacRazor

   Gaining Experience 41
   • Мислења
    169
   • Реакции
    89
   • Поени од трофеи
    60
  7. Уау

   mkextremer

   Practice makes perfect
   • Мислења
    1,208
   • Реакции
    1,045
   • Поени од трофеи
    355
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно