• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #1426

Сите (6) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4) Налутен/а Налутен/а (2)

  1. Ми се допаѓа

   -={K-O-R-U-N}=-

   Practice makes perfect 34 Од Скопје
   • Мислења
    1,775
   • Реакции
    1,782
   • Поени од трофеи
    502
  2. Ми се допаѓа

   ivan88

   Gaining Experience
   • Мислења
    372
   • Реакции
    394
   • Поени од трофеи
    205
  3. Ми се допаѓа

   gOJDO

   Illuminator Од сред село
   • Мислења
    10,295
   • Реакции
    16,671
   • Поени од трофеи
    2,317
  4. Ми се допаѓа

   Deksa

   On your way to fame
   • Мислења
    797
   • Реакции
    563
   • Поени од трофеи
    255
  5. Налутен/а

   Nikola100

   Gaining Experience 33 Од Skopje
   • Мислења
    406
   • Реакции
    262
   • Поени од трофеи
    155
  6. Налутен/а

   Avid

   Guru Од Скопје
   • Мислења
    5,865
   • Реакции
    9,332
   • Поени од трофеи
    2,302
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно