• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #1051

Сите (6) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3) Хаха Хаха (3)

  1. Ми се допаѓа

   ivan88

   Gaining Experience
   • Мислења
    369
   • Реакции
    388
   • Поени од трофеи
    205
  2. Ми се допаѓа

   TylerMkD

   Unbeatable
   • Мислења
    2,626
   • Реакции
    4,417
   • Поени од трофеи
    1,692
  3. Хаха

   FLEGMA

   Epic
   • Мислења
    9,554
   • Реакции
    14,534
   • Поени од трофеи
    2,202
  4. Ми се допаѓа

   ekonomist

   On your way to fame
   • Мислења
    1,091
   • Реакции
    508
   • Поени од трофеи
    465
  5. Хаха

   toshex

   Unbeatable Од Мелмак
   • Мислења
    5,277
   • Реакции
    5,790
   • Поени од трофеи
    2,202
  6. Хаха

   Avid

   Guru Од Скопје
   • Мислења
    5,814
   • Реакции
    9,243
   • Поени од трофеи
    2,302
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно