• Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #6009

Сите (6) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (6)

  1. Ми се допаѓа

   Ljupco94

   Gaining Experience 26
   • Мислења
    130
   • Реакции
    75
   • Поени од трофеи
    110
  2. Ми се допаѓа

   mdeni

   Unstoppable
   • Мислења
    3,847
   • Реакции
    3,548
   • Поени од трофеи
    1,692
  3. Ми се допаѓа

   DaVoRkNe

   Unbeatable Од Скопје
   • Мислења
    4,081
   • Реакции
    4,351
   • Поени од трофеи
    1,702
  4. Ми се допаѓа

   Happy

   On your way to fame 30 Од Во природа
   • Мислења
    1,460
   • Реакции
    654
   • Поени од трофеи
    602
  5. Ми се допаѓа

   gremlin

   Unstoppable Од Скопје
   • Мислења
    2,713
   • Реакции
    2,229
   • Поени од трофеи
    1,812
  6. Ми се допаѓа

   DelphiUser

   Practice makes perfect Од Drachevo
   • Мислења
    1,397
   • Реакции
    1,373
   • Поени од трофеи
    492
 • Вчитување…
На врв Дно