1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Ljupco94
Последна активност:
30 Мај 2020 во 21:17
Зачленет:
4 Февруари 2012
Мислења:
130
Допаѓања:
75
Поени од трофеи:
110

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
19 Февруари 1994 (Возраст: 26)

Сподели

Ljupco94

Gaining Experience, Машко, 26

Ljupco94 последен пат беше виден (како):
30 Мај 2020 во 21:17