• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #1704

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4)

  1. Ми се допаѓа

   Sharlovski

   Unstoppable 37 Од Ресен
   • Мислења
    1,307
   • Реакции
    2,973
   • Поени од трофеи
    1,345
  2. Ми се допаѓа

   Chicco69

   Unstoppable
   • Мислења
    620
   • Реакции
    2,868
   • Поени од трофеи
    1,255
  3. Ми се допаѓа

   Astraion

   Unstoppable Од Струмица
   • Мислења
    1,829
   • Реакции
    2,736
   • Поени од трофеи
    1,492
  4. Ми се допаѓа

   krema

   Professor
   • Мислења
    12,414
   • Реакции
    11,726
   • Поени од трофеи
    2,317
 • Вчитување…
На врв Дно