1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
krikro123
Последна активност:
29 Мај 2020 во 14:39
Зачленет:
25 Август 2016
Мислења:
20
Допаѓања:
9
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
31 oктомври 1997 (Возраст: 22)
Локација:
Stip

Сподели

krikro123

Intern, Машко, 22, од Stip

krikro123 последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Продавам Fantech Gaming Headphones, 29 Мај 2020 во 14:39