1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by Steff_Maja

 1. Steff_Maja
 2. Steff_Maja
 3. Steff_Maja
 4. Steff_Maja
  BUMP
  Мислење од: Steff_Maja, 25 Март 2020 во 10:01 Во форумот: Продавам
 5. Steff_Maja
  BUMP
  Мислење од: Steff_Maja, 25 Март 2020 во 09:59 Во форумот: Продавам
 6. Steff_Maja
 7. Steff_Maja
  Ајде доаѓајте. Нема пинг сега :)
  Мислење од: Steff_Maja, 20 Март 2020 Во форумот: Oстанато
 8. Steff_Maja
  Велики брат вас гледа :D
  Мислење од: Steff_Maja, 10 Март 2020 Во форумот: Сетек
 9. Steff_Maja
 10. Steff_Maja
  Продадени, клуч.
  Мислење од: Steff_Maja, 10 Март 2020 Во форумот: Продавам
 11. Steff_Maja