1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by skullmonkey

 1. skullmonkey
  [IMG] Јас ова земав денес.
  Мислење од: skullmonkey, 16 Февруари 2020 во 17:18 Во форумот: Конзоли
 2. skullmonkey
  Земај одма не прашуј. И на ПЦ ја има на уплеј.
  Мислење од: skullmonkey, 15 Февруари 2020 во 21:39 Во форумот: Конзоли
 3. skullmonkey
  Подарено. Може лок.
  Мислење од: skullmonkey, 14 Февруари 2020 во 17:41 Во форумот: Продавам
 4. skullmonkey
 5. skullmonkey
 6. skullmonkey
 7. skullmonkey
 8. skullmonkey
  ПРОДАДЕНО
  Мислење од: skullmonkey, 11 Февруари 2020 во 21:15 Во форумот: Продавам
 9. skullmonkey
  Тоа од Галерија ти треба. Не се приметува.
  Мислење од: skullmonkey, 11 Февруари 2020 во 15:40 Во форумот: Конзоли