1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by Luca Toni

 1. Luca Toni
 2. Luca Toni
 3. Luca Toni
 4. Luca Toni
 5. Luca Toni
 6. Luca Toni
 7. Luca Toni
 8. Luca Toni
 9. Luca Toni
  230 evra Sent from my iPhone using Tapatalk
  Мислење од: Luca Toni, 23 Јули 2019 Во форумот: Продавам
 10. Luca Toni
 11. Luca Toni
 12. Luca Toni
 13. Luca Toni
 14. Luca Toni
 15. Luca Toni
  [IMG] Игриште Sent from my iPhone using Tapatalk
  Мислење од: Luca Toni, 27 Февруари 2019 Во форумот: Игри