1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by -={K-O-R-U-N}=-

 1. -={K-O-R-U-N}=-
 2. -={K-O-R-U-N}=-
  Испрати

  Netflix Family

  За Македонски превод само HBO.
  Мислење од: -={K-O-R-U-N}=-, 25 Јануари 2020 во 18:12 Во форумот: Генерална дискусија
 3. -={K-O-R-U-N}=-
  Не може.
  Мислење од: -={K-O-R-U-N}=-, 19 Јануари 2020 Во форумот: Неотел
 4. -={K-O-R-U-N}=-
 5. -={K-O-R-U-N}=-
 6. -={K-O-R-U-N}=-
 7. -={K-O-R-U-N}=-
 8. -={K-O-R-U-N}=-
 9. -={K-O-R-U-N}=-
 10. -={K-O-R-U-N}=-
 11. -={K-O-R-U-N}=-
 12. -={K-O-R-U-N}=-
 13. -={K-O-R-U-N}=-
  Испрати

  Филм 3д

  Уште не проба со USB?!
  Мислење од: -={K-O-R-U-N}=-, 9 Јануари 2020 Во форумот: Генерална дискусија
 14. -={K-O-R-U-N}=-
 15. -={K-O-R-U-N}=-