1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Gose007
Последна активност:
11 Февруари 2009
Зачленет:
5 Февруари 2009
Мислења:
3
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
19 ноември 1990 (Возраст: 29)

Сподели

Gose007

Intern, 29

Gose007 последен пат беше виден (како):
11 Февруари 2009