1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
gorgeto
Последна активност:
23 Мај 2020 во 05:34
Зачленет:
8 Февруари 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машко
Роденден:
4 Март 1987 (Возраст: 33)

Сподели

gorgeto

Intern, Машко, 33

gorgeto последен пат беше виден (како):
23 Мај 2020 во 05:34