1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Трофеи освоени од Глупав

 1. 110
  Доделено: 20 Април 2018

  10 години со нас

  Имаш причина да частиш, денес правиш Љубилеј ;)

 2. 30
  Доделено: 13 Април 2018

  Допаднати 100 мислења

  Твоите мислења се допаднати 100 пати.

 3. 25
  Доделено: 2 Март 2018

  Гик

  Постирај 250 мислења.

 4. 10
  Доделено: 18 Јуни 2017

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.

 5. 20
  Доделено: 20 Април 2017

  Допаднати 50 мислења

  Твоите мислења се допаднати 50 пати.

 6. 10
  Доделено: 29 oктомври 2016

  Допаднати 25 мислења

  Твоите мислења се допаднати 25 пати.

 7. 10
  Доделено: 18 Јануари 2016

  Wax on, wax off

  Постирај 100 мислења.

 8. 50
  Доделено: 16 Декември 2015

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!

 9. 5
  Доделено: 25 Јуни 2012

  Допаднато мислење

  На некого му се допаѓа едно од твоите мислења.

 10. 5
  Доделено: 25 Јуни 2012

  Прво мислење

  Постирај едно мислење на форумот