1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Gjoksi79
Последна активност:
20 Декември 2019
Зачленет:
24 Април 2014
Мислења:
7
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55
Пол:
Машко
Локација:
Кавадарци

Сподели

Gjoksi79

Intern, Машко, од Кавадарци

Gjoksi79 последен пат беше виден (како):
20 Декември 2019