• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од GDD#2k

 1. G

  Torrent Invites Giveaway

  Некој да не има invite за cgpeers или torrentleech било кој од овие ке ми заврши работа. Благодарам однапред.
 2. G

  Приватни часови за Систем Администратор

  Mi treba za prakticna rabota
 3. G

  CEH v7 Certified

  Me interesira realno dali ima firmi kaj nas sto imaat potreba od vakov kadar i koi se ako ne e tajna zosto nadvor zarobatuvackata e dosta podobra
 4. G

  CEH (Certified Ethical Hacker)

  Sakam mislenja okolu CEH koj ima iskustvo na ova pole i dali vredi tolku pari kursot sto go nudat Semos i normalno mislenje od nekoj sto go posetuval Pozdrav do site clenovi
На врв Дно