• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Front End Dev Менторство

  • Ја почнал/а темата
  • #1

GDD#2k

Intern
7 април 2014
6
1
Поздрав до сите членови на форумот.
Што подразбира насловот: извесно време барав ваква тема на овој форум но не успеав да ги добијам информациите што ги барав инаку барам а мислам и други членови ке бидат заентересирани тутор во областа на Front end development.
Не сум нов во оваа технологија и имам почетничко знаење.Запознаен сум со сите курсеви online (наши и странски) но лично не го добивам потребниот фидбек.
Мислам дека и други членови на форумот имаат ваква потреба па се надевам дека ке дадете добри одговори на оваа тема.
Благодарам.
 

Picolo

Intern
25 март 2019
61
18
Супер тема. Може само во насловот нешто да се дополни front end
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

GDD#2k

Intern
7 април 2014
6
1
Супер тема. Може само во насловот нешто да се дополни front end
Фала за Front end сум јас лично заинтересиран а темава ја отворив општо за сите кои се во потрага по менторство како мене за било која технологија, затоа не специфирав.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
44,038
Мислења
855,003
Членови
29,644
Најнов член
Ogi1990
На врв Дно