1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
GDD#2k
Последна активност:
22 Јануари 2020
Зачленет:
7 Април 2014
Мислења:
3
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55
Пол:
Машко
Роденден:
14 Јануари 1981 (Возраст: 39)

Сподели

GDD#2k

Intern, Машко, 39

GDD#2k последен пат беше виден (како):
22 Јануари 2020