• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Последна активност на GDD#2k

  • G
    GDD#2k одговори на темата Torrent Invites Giveaway.
    Некој да не има invite за cgpeers или torrentleech било кој од овие ке ми заврши работа. Благодарам однапред.
На врв Дно