1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by Dimitar535

 1. Dimitar535
 2. Dimitar535
 3. Dimitar535
 4. Dimitar535
 5. Dimitar535
 6. Dimitar535
 7. Dimitar535
  Испрати

  Thermal Pad

  Ова е термички проводник и електричен изолатор
  Мислење од: Dimitar535, 13 Април 2020 Во форумот: Oстанато
 8. Dimitar535