1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Dimitar535
Последна активност:
5 Јуни 2020 во 13:35
Зачленет:
16 Јули 2016
Мислења:
35
Допаѓања:
29
Поени од трофеи:
40

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
2 Август 1990 (Возраст: 29)

Сподели

Dimitar535

Intern, Машко, 29

Dimitar535 последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Лемење: добар flux? Вентилација?, 5 Јуни 2020 во 13:35