• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

YouTube Premium

bookoo

Gaining Experience
12 декември 2017
234
102
Без Гугл нема да ти работи телефонот. :D
Ее сеа идеме надвор од темата, ништо не им фали ни на Хуавеј, ни на оние со ванила Андроид, па еве и Ајфон ќе спомнам кога веќе се мисли на телефони општо.
Сега Гугл е поголем bloatware и adware од се останато кинеско.
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22.688
30.119
kalco.ru
Кој е па Гугл да му давам пари за туѓ контент и занимација...
Кој е жито лукс да му давам пари за леб? Сам ќе си го месам.
Ти дојде, праша, ти кажавме разлика од премиум и апликацијата што ја преферираш, понатака е твое да си одлучиш дали ќе му даваш пари на гугл или ќе користиш third party апликации.
 

Oktar

Хаќер без дрон
23 октомври 2012
4.551
13.994
Skopje
Oktar's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i9-9900k + Noctua NH D14
Motherboard
Asus Prime Z370-A
Storage
SM951 256 + PM981 512 + 850 Pro 512 + 840 Evo 250 + WD Blue 1TB + WD Red 2TB + WD Red 3TB
PSU
Cooler Master Vanguard v850
RAM
Kingston HyperX Predator 2x16GB Kit (2x8GB) DDR4 3200MHz
Case
BeQuiet Pure Base 600
Mouse
Logitech MX Master 2s
Keyboard
Ducky One2 SF
Monitor
Dell U2515H
OS
Windows 7 + MacOS

123456

Practice makes perfect
12 април 2013
1.654
1.229
Naselba Dracevo, Kisela Voda, Macedonia
Не бе, за сопругата, ме пукна дека она патела со реклами а ја сум уживал па ми го бара мене телефонот и така
пушти маил да ја внесеме у фамилија не биди таков цццц :D
 

Oktar

Хаќер без дрон
23 октомври 2012
4.551
13.994
Skopje
Oktar's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i9-9900k + Noctua NH D14
Motherboard
Asus Prime Z370-A
Storage
SM951 256 + PM981 512 + 850 Pro 512 + 840 Evo 250 + WD Blue 1TB + WD Red 2TB + WD Red 3TB
PSU
Cooler Master Vanguard v850
RAM
Kingston HyperX Predator 2x16GB Kit (2x8GB) DDR4 3200MHz
Case
BeQuiet Pure Base 600
Mouse
Logitech MX Master 2s
Keyboard
Ducky One2 SF
Monitor
Dell U2515H
OS
Windows 7 + MacOS
Различен маил имате со сопругите? И Фејсбук исто?
Абе ненормална работа, дупли трошкови, нејќе да ги споиме... Наместо еден акаунт, John Holly Gennaro McClane, ние ќе трошиме по два... на секој медиум. Налет!
 

krema

Epic
24 јуни 2009
13.299
12.860
youtu.be

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.028
655
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
Турски троа поскап ама ќерата се затерав со тој ВПН
 
Последна промена:

mihovkris

Practice makes perfect
1 јуни 2016
2.384
1.881
Неготино
На pay.google.com Legal address ми ја дава аргентинската што ја стаив за YouTube Premium.
Ако ја сменам назад во точната ќе има некои зафрканции? Или да оставам како шо е и да си терам.
 

acikaaa

Gaining Experience
22 октомври 2018
224
173
На pay.google.com Legal address ми ја дава аргентинската што ја стаив за YouTube Premium.
Ако ја сменам назад во точната ќе има некои зафрканции? Или да оставам како шо е и да си терам.
Боље остави, да не излезе да ти наплати за наш реон
 

bookoo

Gaining Experience
12 декември 2017
234
102
Дечки да прашам дали со аргентинскиот впн функционира без проблем и family претплатата?
 

mihovkris

Practice makes perfect
1 јуни 2016
2.384
1.881
Неготино
Ее супер, фала ти многу.
Претпоставувам само јас треба да се поврзам со впн и да завршам работа со додавање на останатите?
Се врзуваш на VPN, купуваш премиум, гасиш VPN.
После си тераш најнормално, си додаваш членови.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.668
Мислења
889.314
Членови
31.509
Огласи
36
Најнов член
CapeNov
На врв Дно