1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Paypal -vadam pari

Дискусија во форумот 'Е-Бизнис' започната од goranzoran, 3 Јули 2012.

 1. Futurelakimens

  Futurelakimens
  On your way to fame

  1,129
  612
  12 Април 2017
  Машко
  Станува збор за Биткоин, сум ја погрешил темата.
   
 2. SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,612
  4,550
  23 Јуни 2015
  Машко
  Викаш да му веруваме? :D
   
  На Honki и artweb им се допаѓа ова.
 3. Futurelakimens

  Futurelakimens
  On your way to fame

  1,129
  612
  12 Април 2017
  Машко
  Ми ќешираше Биткоин, ми ги даде парите со мала провизиа. Има им завршено работа на пове луѓе.
   
  На crazzyy84 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,612
  4,550
  23 Јуни 2015
  Машко
  Трол не разликуваш? :)
   
 5. Futurelakimens

  Futurelakimens
  On your way to fame

  1,129
  612
  12 Април 2017
  Машко
  Јас сакав да се објаснам во случај некој да го свати погрешно.
   
  На SiPy` му/ѝ се допаѓа ова.
 6. tupacan

  tupacan
  Practice makes perfect

  1,476
  1,925
  10 Септември 2007
  Машко
  Lorem Ipsum.
  Еве и јас да го пофалам goranzoran, после 4-5 трансакции. Човекот е ептен коректен и леџит.

  Препорака за било каква соработка.
   
  На DrMTR, Dave1, crazzyy84 и уште 2 други им се допаѓа ова.
 7. замисли да е така

  замисли да е така
  Intern

  2
  0
  30 Септември 2017
 8. lynx

  lynx
  Unstoppable

  3,372
  3,086
  4 Септември 2008
  И јас да потврдам за успешно завршена транскација, го препорачувам да соработувате.
   
  На goranzoran му/ѝ се допаѓа ова.
 9. DrMTR

  DrMTR
  Guru

  6,320
  6,435
  27 Март 2014
  Незнам по кој пат. :)

  Целосна доверба во @goranzoran !
   
  На goran_oh и goranzoran им се допаѓа ова.
 10. Galemk

  Galemk
  Intern

  47
  36
  24 Март 2016
  Машко
  Steam:
  Sillywhabbith
  Прва соработка со @goranzoran , презадоволен.
   
  На goranzoran му/ѝ се допаѓа ова.
 11. lynx

  lynx
  Unstoppable

  3,372
  3,086
  4 Септември 2008
  Втора соработка, од мене повторно препорака.
   
  На goranzoran му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Ficiani

  Ficiani
  On your way to fame

  493
  941
  1 Јуни 2012
  Машко
  Front-End Web Developer
  Уште една препорака, повеќе од 15 трансакции, година ипол. Сите пројдени без никаков проблем.
   
  На goranzoran му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Uber-

  Uber-
  Gaining Experience

  151
  133
  23 Август 2017
  Машко
  Занаетчија
  На Mario.Bog и goranzoran им се допаѓа ова.
 14. nekoj989

  nekoj989
  Intern

  1
  0
  13 oктомври 2017
  Goranzoran, vekje nekolku dena probuvam da stapam vo kontakt so tebe vo vrska so vadenjeto pari od paypal. Ti pisav i vo inbox (tuka), i na mail. Dali moze broj za kontakt za da se dogovorime ?
   
 15. goranzoran

  goranzoran
  Unstoppable

  2,916
  2,492
  21 Јануари 2011
  Машко
  То пратив ПП.
   
 16. lynx

  lynx
  Unstoppable

  3,372
  3,086
  4 Септември 2008
  Уште една препорака, работата е завршена како што треба.
   
  На goranzoran му/ѝ се допаѓа ова.
 17. DrMTR

  DrMTR
  Guru

  6,320
  6,435
  27 Март 2014
 18. lynx

  lynx
  Unstoppable

  3,372
  3,086
  4 Септември 2008
  Пак препорака од мене, две трансакции без никакви проблеми.
   
  На goranzoran му/ѝ се допаѓа ова.
 19. DrMTR

  DrMTR
  Guru

  6,320
  6,435
  27 Март 2014
  Се загуби во последно време. :)
   
 20. goranzoran

  goranzoran
  Unstoppable

  2,916
  2,492
  21 Јануари 2011
  Машко
  На пат се враќам за недела дена. Тогаш ќе ве исплатам.
   
  На DrMTR му/ѝ се допаѓа ова.
 21. DrMTR

  DrMTR
  Guru

  6,320
  6,435
  27 Март 2014
  Добро е да се знае. Добро е што не извести. :)
   
 22. DeepImpact

  DeepImpact
  Gaining Experience

  170
  52
  8 ноември 2017
  Машко
  криптоброкер, опрема за мајнинг брокер
  Samo pofalbi do clenot, dolgi godini sorabotuvame so paypal i so kripotovaluti prezadovolen:)

  Sve najbolje druze
   
  На shooter и goranzoran им се допаѓа ова.
 23. Tommy P

  Tommy P
  Intern

  30
  32
  4 Април 2011
 24. goranzoran

  goranzoran
  Unstoppable

  2,916
  2,492
  21 Јануари 2011
  Машко
  Над $400 сеуште е 6%
   
 25. Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,406
  3,737
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Која е максималната сума за вадење кеш од крипто ?
   
Слични теми
 1. sp1on
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,490
 2. DeepImpact
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,508
 3. DonFrozex
  Одговори:
  44
  Прегледи:
  5,398
 4. Nestoro
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  219
 5. efto
  Одговори:
  53
  Прегледи:
  4,410
Вчитување...

Сподели

Вчитување...