Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

stolica

  1. Нема Слика

    Продавам стол Razer Iskur Fabric Edition

    Се продава горенаведениот стол. Го имам отприлика една година али не е користен повеќе од 4-5 месеци, нема никакви знаци на користење, седи во стариот стан и немам потреба од него. Сметката не знам каде му е али беше земен за ~33к, гаранцијата мислам дека му е веќе истечена. Слики во прилог...
На врв Дно