Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

s23

 1. Miki98

  Samsung s23 Ultra Заклучен

  Здраво ит другари гледам на eBay има s23 ultra заклучен се мислам да го земам и знам дека можам да го направам да го отклучам. Knox-от е вклучен и google account има изгледа...
 2. Нема Слика

  Купувам Samsung S23 Ultra

  Со гаранција од оператор, пожелно половен.
На врв Дно