Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ryzen 7

 1. Нема Слика

  Продавам Ryzen 2700x, плоча AsRock Gaming K4 x470 и 2x 16gb Gkill Trident Z F4-3600C18-16GTZR

  Барам проценка на процесор Ryzen 7, 2700x, купен 2019 од Нексио. Доаѓа до сток кулер. Гаранцијата е ваљда помината. Може и комбинација со плоча AsRock Gaming K4 x470 fatality и 2x 16gb Gkill Trident Z F4-3600C18-16GTZR DDR4
 2. AMD Ryzen 7 2700X со Wraith Prism RGB LED ладилник

  AMD Ryzen 7 2700X со Wraith Prism RGB LED ладилник

  Ќе ве замолам за проценка на AMD Ryzen 7 2700X со Wraith Prism RGB LED ладилник. Нема гаранција, без оригинално пакување. Деловите се целосно исправни и моментално се користат. Евентуално може замена за 5700G со моја доплата. Праќање по карго само со претходна уплата и на ваша одговорност за...
 3. Нема Слика

  Ryzen 7 3700X

  Поради апгрејд, продавам Ryzen 7 3700X Купен е од СЕТ, гаранцијата му истекува на 04.2023. Во Aнхоч е 17 590 ден. Во СЕТ е 18 999 ден.
На врв Дно