Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

rtx2060

  1. MSI Ventus RTX 2060 6GB

    MSI Ventus RTX 2060 6GB

    Се продава графичка MSI Ventus RTX 2060 6GB , користена за гејминг, во одлична состојба без гаранција.
На врв Дно