Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gremlin

MSI Ventus RTX 2060 6GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
18.500 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
gremlin
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
204

Повеќе огласи од gremlin

На врв Дно