Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

одвлажнувачи на воздух

  1. Lokvan

    Проблеми со влага и мувла по домовите, и зошто одвлажнувачите на воздух се прилично бескорисни уреди

    За да не одиме во офтопик на една друга дискусија, решив овде да напишам неколку зборови кои се надевам може да бидат од корист. Не сакам ова да биде долг уводен пост, и ќе се обидам што поконцизно да го опишам проблемот. Но одредени работи мора да се објаснат, па затоа се надевам дека нема да...
На врв Дно