Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

mx keys

 1. Logitech MX периферија

  Logitech MX периферија

  Се продаваат следните делови: Logitech MX Keys Состојба 9/10 (мали знаци на користење на wasd) Без usb c кабел за полнење. Logitech MX Master 2S Состојба 10/10 Со micro usb кабел за полнење. Logitech Desk Mat - Studio Series Нов, неотпакуван Сив 700 x 300 x 2 mm. Само комплет, 7000 денари.
 2. ContentBot

  Купив Logitech MX Keys Mechanical Mini, за да не мора вие да купувате [колумна]

  Колумна на @Oktar Не, стварно, нема потреба да купувате MX Keys Mechanical Mini. Не гледам никаква причина некој да ја купи. In fact, не гледам ни причина да постои. Ок, можеби малку престрого, ама сепак, тастатурава секако не е за некој кој е љубител и/или корисник на механички тастатури. Не...
На врв Дно