Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
S

Logitech MX mechanical Tactile Quiet

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
7.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.logitech.com/en-eu/products/keyboards/mx-mechanical.html
Продавам Logitech MX mechanical Tactile Quiet купена од Нексио, уште е под гаранција, до Демекври 2024.
Купена е 9650ден. Користена е минимално, затоа и ја продавам. Ве молам пишете ми на вибер или смс на 075 666 842, оти немам навика да го отворам форумов на дневна основа.

Информации

Автор
stevcooo
Поднесена
Последна промена
Прегледи
272
На врв Дно