Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

механички тастатури

 1. Razer BlackWidow V3, WhiteShark Shinobi, RedDragon Shiva

  Razer BlackWidow V3, WhiteShark Shinobi, RedDragon Shiva

  Здраво, ги продавам следниве тастатури; 1.Razer BlackWidow V3 Green switches 3500 денари---- Користена 4/5 месеци со изгубена гаранција купена од анхоч 2.WhiteShark Shinobi Blue switches 1000 денари---- Користена како втора тастатура и стоена во кутија со изгубена гарнација 3.RedDragon...
 2. ContentBot

  Made in Macedonia хардвер: Капачиња со македонски букви за механичка тастатура

  Група од повеќе ентузијасти секојдневно на Discord работи на првите македонски капачиња за механички тастатури. Кај сите е присутна желбата да се направат македонски капачиња, а конечно благодарение на шведски ентузијасти успеаја да дојдат до контакт со кинеска фабрика која може да ги изработи...
На врв Дно