Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
TheDimiskov

Razer BlackWidow V3, WhiteShark Shinobi, RedDragon Shiva

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
3.500 ден.
Истекува

Опис

Здраво, ги продавам следниве тастатури;

1.Razer BlackWidow V3 Green switches 3500 денари---- Користена 4/5 месеци со изгубена гаранција купена од анхоч
2.WhiteShark Shinobi Blue switches 1000 денари---- Користена како втора тастатура и стоена во кутија со изгубена гарнација
3.RedDragon Shiva Memchanical ---- 900 денари без гаранција никад не користена

Контакт пп или 070 399 508(пишете ми смс доколку не кревам)
Скопје, Карпош
Не праќам по карго,

Информации

Автор
TheDimiskov
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
552

Повеќе огласи од TheDimiskov

На врв Дно