Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

hp probook

 1. Продавам лаптоп HP ProBook 450 G9

  Продавам лаптоп HP ProBook 450 G9

  Здраво продавам како нов HP лаптоп купен пред 2-3 месеци од а1 само инсталиран е windowsot никогаш не е користен стои во кутијата спецификации:
 2. Продавам лаптоп HP ProBook 470 G5

  Продавам лаптоп HP ProBook 470 G5

  Се продава лаптоп HP ProBook 470 G5 користен за работа, сочуван во перфектна состојба со траги на користење. Лаптопот поседува : *Процесор Intel i5 8250U *Графичка NVIDIA GeForce 930MX *ССД Меморија 250GB *РАМ Меморија 8GB 2400mhz со можност за додавање на уште една РАМ плоча *Лиценциран...
На врв Дно