Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
100JKO

Продадено Продавам лаптоп HP ProBook 470 G5

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
15.000 ден.
Истекува

Опис

Се продава лаптоп HP ProBook 470 G5 користен за работа, сочуван во перфектна состојба со траги на користење.

Лаптопот поседува :
*Процесор Intel i5 8250U
*Графичка NVIDIA GeForce 930MX
*ССД Меморија 250GB
*РАМ Меморија 8GB 2400mhz со можност за додавање на уште една РАМ плоча
*Лиценциран оперативен систем Windows 11 Pro.

Цената на лаптопот изнесува 22500 денари.

Информации

Автор
100JKO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
449

Повеќе огласи од 100JKO

На врв Дно