Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

face id

  1. fuUuUzZzZy

    Купено Купувам Iphone што поддржува face ID ( X, XR, XS, XS Max, 11 .. )

    Барам понуда за некој Iphone од листава: iPhone and iPad models that support Face ID Го земам за проект, така да не ми е битно грепка , 2, 3, колку и да е користен/поправан. Бидејќи нема да го користам за секојдневни обврски, поевтините имаат преднос. Влатко
На врв Дно