• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

делови

  1. N

    Надворешен хард диск или обичен ?

    Здраво во план сум да купам надворешен хард диск и сега се мислам околу 1 тб и не сум многу при пари до 3800ден би платил толку сум во можност и сега се мислам дали подобро е да купам хард диск од кај нас или преку нет и на пр ако не чинат овие до 3800 ден тогаш препорака од вас за кој модел кој...
На врв Дно