Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

делл

 1. Dell SE2722H Нов

  Dell SE2722H Нов

  Dell SE2722H 27" стигна во саботата од жирафа, отпакуван и толку. Ќе зимам појак 32ка. Нема замени, има гаранција 1 год. Мониторот е во Скопје во центар. По карго не би. Ја фрлив кутијата. Не верувам дека ќе намалам цена, повеќе ми се исплати да го чувам. 27" Full HD 75Hz AMD Freesync HDMI...
 2. dipetar

  Dell 3542, кулерот работи и при исклучен лаптоп

  Имам dell 3542, windows 10 64bit. Ажуриран, сите драјвери ажурирани. Кога ќе го исклучам лаптопот, не работи ништо. Логично. Штом го приклучам на полнење, лаптопот е исклучен, на струја приклучен, по некоја минута се вклучува кулерот, врти, работи, ја цеди батеријата тотално (иако е на...
 3. S

  Проблем Проблем со батерија на Делл

  Се си беше во ред со батеријата/лаптопот до денеска, и си траеше од 2-5 часови на батерија. Кога пробав да го вклучам лаптопот (на батерија само) не се вклучуваше, а кога пробав со вклучен полнач се појави ова: your battery experienced a permanent failure, and needs to replaced" а во редот...
На врв Дно