Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

3070ti

  1. ZOTAC GAMING GeForce RTX 3070 Ti Trinity OC

    ZOTAC GAMING GeForce RTX 3070 Ti Trinity OC

    Продавам графичка карта ZOTAC GAMING GeForce RTX 3070 Ti Trinity OC,графичката карта е купена на 17.04.2023 од Холандија,нема гаранција 100% исправна,може тестови по ваша желба.Доаѓа во фул пакување фабрички како што следува,јa продавам затоа што сакам да одам на појака графичка карта. Цената...
На врв Дно