Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rejzerot

ZOTAC GAMING GeForce RTX 3070 Ti Trinity OC

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
16.500 ден.
Истекува

Опис

Продавам графичка карта ZOTAC GAMING GeForce RTX 3070 Ti Trinity OC,графичката карта е купена на 17.04.2023 од Холандија,нема гаранција 100% исправна,може тестови по ваша желба.Доаѓа во фул пакување фабрички како што следува,јa продавам затоа што сакам да одам на појака графичка карта.


Цената е ФИКСНА 16500 денари,оваа цена е за да не трошам време да ја спуштам со денови цената.
Контакт ПП

Информации

Автор
Rejzerot
Поднесена
Последна промена
Прегледи
589

Повеќе огласи од Rejzerot

На врв Дно