Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
N

Продадено EVGA RTX 3070Ti FTW3 Ultra

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
20.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.evga.com/products/Specs/GPU.aspx?pn=aedea7ec-7643-4ef8-989d-8d22dc39b52c
Се продава графичката од насловот. Купена февруари 2022 од Computeruniverse, нема гаранција. Користена строго за гејминг и тоа главно CSGO/CS2. Цена 20000 денари. Графичката е моментално на компјутер така да може да се тестира.
Контакт 075/405-699.

Информации

Автор
naumovski-andrej
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
155

Повеќе огласи од naumovski-andrej

На врв Дно