• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #1402

Сите (5) Хаха Хаха (5)

  1. Хаха

   Magical

   Gaining Experience Од Луксембург
   • Мислења
    148
   • Реакции
    242
   • Поени од трофеи
    290
  2. Хаха

   goce03

   Practice makes perfect 41 Од Skopje
   • Мислења
    1,081
   • Реакции
    1,858
   • Поени од трофеи
    365
  3. Хаха

   gOJDO

   Illuminator Од сред село
   • Мислења
    10,295
   • Реакции
    16,671
   • Поени од трофеи
    2,317
  4. Хаха

   NecrotoX

   Unbeatable 32 Од Скопје
   • Мислења
    4,013
   • Реакции
    4,310
   • Поени од трофеи
    1,702
  5. Хаха

   Avid

   Guru Од Скопје
   • Мислења
    5,865
   • Реакции
    9,332
   • Поени од трофеи
    2,302
 • Вчитување…
На врв Дно