• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #1057

Сите (5) Хаха Хаха (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (1)

  1. Хаха

   Dajman

   Gaining Experience 23
   • Мислења
    142
   • Реакции
    224
   • Поени од трофеи
    130
  2. Хаха

   fuzzjaw

   Unstoppable
   • Мислења
    1,673
   • Реакции
    2,904
   • Поени од трофеи
    1,507
  3. Ми се допаѓа

   Маша

   Practice makes perfect
   • Мислења
    508
   • Реакции
    1,282
   • Поени од трофеи
    380
  4. Хаха

   Lokvan

   Unbeatable Од SK
   • Мислења
    3,194
   • Реакции
    4,439
   • Поени од трофеи
    1,692
  5. Хаха

   NecrotoX

   Unbeatable 32 Од Скопје
   • Мислења
    3,951
   • Реакции
    4,214
   • Поени од трофеи
    1,702
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно