• Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #6006

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   Happy

   On your way to fame 30 Од Во природа
   • Мислења
    1,460
   • Реакции
    654
   • Поени од трофеи
    602
  2. Ми се допаѓа

   Скоти

   On your way to fame 29
   • Мислења
    371
   • Реакции
    843
   • Поени од трофеи
    205
  3. Ми се допаѓа

   acekorg

   Gaining Experience
   • Мислења
    140
   • Реакции
    198
   • Поени од трофеи
    250
 • Вчитување…
На врв Дно