• Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #6005

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   mkgunner

   Gaining Experience Од Кичево
   • Мислења
    346
   • Реакции
    297
   • Поени од трофеи
    315
  2. Ми се допаѓа

   HoLfElDeR

   Gaining Experience Од Непозната
   • Мислења
    151
   • Реакции
    74
   • Поени од трофеи
    220
  3. Ми се допаѓа

   Potop

   Gaining Experience 37
   • Мислења
    216
   • Реакции
    231
   • Поени од трофеи
    180
 • Вчитување…
На врв Дно