• Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #6002

Сите (9) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (6) Хаха Хаха (2) Љубов Љубов (1)

  1. Ми се допаѓа

   zirkach

   Gaining Experience Од Struga
   • Мислења
    208
   • Реакции
    158
   • Поени од трофеи
    140
  2. Хаха

   G4M3R

   On your way to fame
   • Мислења
    714
   • Реакции
    767
   • Поени од трофеи
    255
  3. Ми се допаѓа

   DonFrozex

   Practice makes perfect
   • Мислења
    1,064
   • Реакции
    1,284
   • Поени од трофеи
    370
  4. Хаха

   acikaaa

   Gaining Experience 37
   • Мислења
    122
   • Реакции
    73
   • Поени од трофеи
    50
  5. Ми се допаѓа

   DrMTR

   Guru 33
   • Мислења
    6,711
   • Реакции
    6,732
   • Поени од трофеи
    2,202
  6. Ми се допаѓа

   DelphiUser

   Practice makes perfect Од Drachevo
   • Мислења
    1,396
   • Реакции
    1,373
   • Поени од трофеи
    492
  7. Ми се допаѓа

   Скоти

   On your way to fame 29
   • Мислења
    371
   • Реакции
    843
   • Поени од трофеи
    205
  8. Ми се допаѓа

   xenon

   Guru 39 Од Erga Gomnes
   • Мислења
    3,789
   • Реакции
    9,192
   • Поени од трофеи
    1,817
  9. Љубов

   Rukfash

   Баниран/a Од Неврленд
   • Мислења
    1,237
   • Реакции
    913
   • Поени од трофеи
    305
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно