1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
UnnameD987
Последна активност:
20 Септември 2016
Зачленет:
8 Март 2011
Мислења:
6
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
60

Сподели

UnnameD987

Intern

UnnameD987 последен пат беше виден (како):
20 Септември 2016