Неодамнешна содржина од superstarpizza

 1. S

  LED - EDC лампи, батерии, полначи - генерална дискусија

  Каде да најдам ваква батерија...во Штип....Македонија...Нет...? Инаку батеријата е за далинско од Вебасто
 2. S

  Електронски цигари

  Може од овие да ми продадеш некоја! [emoji2] Готова... Нормално!
 3. S

  Електронски цигари

  Никогаш не сум правел такво нешто... Ќе пробам..
 4. S

  Електронски цигари

  Нема вклучување исклучување... Значи не функционира ништо... Сеа ја ставив на полнач... Викам ај мош не сум забележал па сум ја потрошил до крај... Па викам можеби ќе ја разбудам... Ама чисто сумњам дека е до тоа...тоа дека веќе паника ме фаќа...
 5. S

  Електронски цигари

  Ајде помош од искусните.... Его Оне Имаше пад..и тоа у ташна ставен... Онаа педерка... И сеа не работи не вклучува ништо.. На полнач.. Индикаторот за полнење само блинка еднаш и толку. Помагајте оти од нервоза ќе запалам... :-( :@
 6. S

  Електронски цигари

  Ја иам оригинален полнач кој дојде со ЕГОво... Исто загрева при полнење.... и да....се полни прилично брзо!
 7. S

  Електронски цигари

  Шо е финтата шо е толку ефтин...?
 8. S

  Електронски цигари

  Јас и Ќосмофон користиме. Ја до сеа никаква забелешка.... Само благодарност. Планирам да си зеам и Мега (сега сум на 2200 верзија) Не планирам да менувам у догледно време!
 9. S

  Електронски цигари

  Лоша копија на ЕгоОне!
 10. S

  Електронски цигари

  Застарен модел ама не си згрешила. Добра јачина на батеријата. Сеа неам баш време за објаснување... Ако сакаш подетално.. После може ќе иам време!
 11. S

  Електронски цигари

  Ништо не грешеш....само што нема потреба од разочарување од мегата... Ако мислеш на батеријата....трошам 2ипол до 3 резервоари на 2200ката а батеријата ми трае 2 дена без проблем до првото блинкање за знак од 60% на батеријата. Напомена....ова во ситуација на главите од 1ом......сеуште не сум ја...
 12. S

  Електронски цигари

  Главите се исти на сите 3 серии... Само тенкот е различен.... Од ова поедноставно нема....мислам дека и цената е прикладна ако веќе споредуваме со Амбрела и остало срање. Пошто нели...од тие реклами горе доле обичниот човек дознава за електрониката во цигарите па за него почетничка цена се...
 13. S

  Електронски цигари

  Она што тебе ти треба е малку поедноставна направа која ќе ја врши работата а нема да биде некој фушерај од кого ќе ти се згади! Его оне Батали ги тие бокс модови...да не те бркаат со тие кајфуни тајфуни.... Со ова само купуваш греачи и ставаш течност....тоа е тоа. Вкусот можеби нема да биде...
 14. S

  Електронски цигари

  Его Оне?
На врв Дно